قوانین عضویت در سایت 1. عضویت در سایت رایگان است و خواهد ماند.
 2. اطلاعات کاربری شما در سایت محفوظ میباشد. ووظیفه انتخاب صحیح نام کاربری و رمز عبور جهت دسترسی به سایت برعهده کاربران میباشد.
 3. کاربران موظف به ارائه صحیح اطلاعات کاربری خود میباشند که در صورت نیاز به خدمات پشتیبانی از آدرس ایمیل و دیگر اطلاعات استفاده گردد. ارائه اطلاعات غلط و عواقب ناشی از آن به عهده کاربر بوده و سایت هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.
 4. استفاده از خدمات حرفه ای سایت شامل صرف هزینه میباشد.
 5. شناسه کاربری تنها متعلق به یک شخص میباشد و در اختیار قرار دادن شناسه کاربری به دیگران و یا انتشار شناسه کاربری حرفه ای ممنوع میباشد.
 6. استفاده از محتوای غیر قانونی ممنوع بوده و در صورت مشاهده موجب رد عضویت خواهد شد. همچنین بازپرداخت های انجام شده مسترد نخواهد شد.
 7. مسئولیت استفاده از محتوای مطالب استفاده شده بر عهده کاربر بوده و سایت هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.
 8. قبل از اقدام به خرید سرویسها از نسخه های نمایشی آن بازدید فرمایید تا با کم و کاست های آن آشنا شوید چرا که مبالغ پرداختی در خصوص عدم آشنایی با سرویسها غیرقابل استرداد میباشد.
 9. تمام سعی و تلاش ما در حفظ امنیت برنامه های ساخته شده برای شما به کار گرفته شده است. لذا سایت هیچگونه مسئولیتی در خصوص انتشار غیر قانونی برنامه های شما ندارد.
 10. عواقب استفاده نا صحیح و غیر معمول از سایت به عهده کاربر میباشد.
 11. کلیه مطالب ، سرویس ها و ایده های به کار گرفته شده در این سایت شامل حقوق کپی رایت بوده و فقط با مکاتبه با مدیریت سایت قابل انتقال است در غیر این صورت موجب پیگیری های قانونی خواهد بود.
 12. عرضه سرویسهای رایگان سایت در مارکتها و دیگر سایتها به صورت رایگان مجاز است در غیر این صورت فروش محصولات رایگان غیر قانونی است.
 13. وظیفه نگهداری و حفاظت از فایل های پروژه های ارسالی مانند CJO, BJO ها برعهده کاربران بوده و سایت هیچ تعهدی برای نگهداری از این اطلاعات نداشته و هر زمان که نیاز باشد حذف میگردد.
 14. فروش و عرضه محصولات حرفه ای سایت که بابت آن هزینه ای پرداخت کرده اید بلا مانع میباشد.
 15. ارائه سرویس به محصولات رایگانی که محتوای آن تبلیغاتی میباشد به عهده مدیر سایت است. ممکن است در برخی موارد با عدم موافقت مواجه گردد.
 16. اعلام بازخوردها ، کمبودها ، نقص و پیشنهادات شما فقط از طریق این سایت و یا ایمیل info@bejo.ir مورد ارزیابی قرار میگیرد.
 17. تولید برنامه های اندرویدی از طریق سرویس هایی که در سایت فراهم شده است بر عهده کاربران بوده و تیم توسعه و پشتیبانی در قبال تولید برنامه ها نقشی نخواهد داشت
 18. تیم توسعه سایت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص انتشار برنامه ها ندارد و هیچگونه تعهدی نسبت به هیچیک از مارکتها در این خصوص ندارد با هیچ سرویس دهنده اندرویدی در این زمینه همکاری نمیکند، فلذا مسئولیت عدم تایید و انتشار برنامه ای در یک مارکت تنها بر عهده کاربر و قوانین همان مارکت بوده و سایت بجو مسئولیتی در این خصوص نمیپذیرد. (برنامه سازی اندروید تولید برنامه برای یک مارکت نیست)
 19. پیروی از متن کامل قانون جرائم رايانه‌ ای وظیفه کاربران بوده و عواقب ناشی از آن برعهده کاربر است. مطالعه متن کامل قانون جرائم رايانه‌ ای در لینک http://internet.ir/law.html
 20. هرگونه بازگردانی سورس برنامه ها و تغییر در آن و حذف تبلیغات به هر عنوان هک تلقی شده و طبق قوانین جرایم رایانه ای کشور پیگبری و برخورد خواهد شد.
 21. نیاز به انتقادات شما راه گشای ما خواهد بود پس ما را از انتقادات و پیشنهادات خود بی نصیب نگذارید.
 22. با توسعه سایت قوانین آن نیز شامل تغییراتی میگردد وظیفه مطالعه و به کارگیری قوانین بر عهده کاربران است.
 23. عضویت در سایت به منزله پذیرش قوانین میباشد.