تولد دو سالگی JoApp

 

   با سلام

 

بسیار خرسندیم که برای دومین سال توانستیم با سرویس برنامه ساز اندروید JoApp  در خدمت شما کاربران عزیز باشیم و با توسعه و به روز رسانی این محصول در کنارتان حضور داشته باشیم.


همچنان که وارد سومین سال حضور در کنارتان می شویم ، مصمم و استوار تر از گذشته ، برای پیشبرد و توسعه اولین و محبوب ترین برنامه ساز ایران تلاش خواهیم نمود و شکر گذار این توفیق از پروردگار هستیم.


شرکت داده ابزار سپاهان در سال 1390 و همزمان با رشد پلفرم های همراه و هوشمند در ایران تاسیس گردید. در تابستان سال 1393 اولین نسخه برنامه ساز JoApp به عنوان اولین برنامه ساز ایرانی  در اختیار کاربران عزیز این مجموعه قرار گرفت و در اندک زمانی  شاهد محبوبیت آن در بین فارسی زبانان بودیم. استفاده از سرویس های محبوب ایرانی و همکاری با شرکتهای دانش بنیان و نوپا در این عرصه انگیزه را برای تلاش جدی تر و ارائه خدمات بهتر افزایش داد و روند رشد  JoApp را سرعت بخشید.

 

لازم است به واسطه مناسبت تولد 2 سالگیJoApp   ، تشکر ویژه ای کنیم از کاربران عزیزی که ما را با ارائه پیشنهادات ، راهکارها و نظرات خود یاری نمودند.

 

تیم توسعه JoApp  مسر است تمامی فعالیت ها و خدمات مربوط به این سامانه به صورت شفاف و صادقانه و خارج از هرگونه بزرگ نمایی در اختیار کاربران عزیز قرار گیرد.

 

از این رو برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای برنامه ساز JoApp  میتوانید پیگیر کانال تلگرام به آدرس زیر باشید:


@JoAppNews
http://telegram.me/joappnews

کد تخفیف تولد دو سالگی JoApp


TAVALOD2

مهلت استفاده تا دوم شهریورماه 95

 

بازگشت