ابزارهای مورد نیاز برای دانلود

دریافت آخرین نسخه برنامه ساز JoApp

نکته: نام کاربری و رمز عبور برای استفاده از خدمات برنامه ساز همان نام کاربری و رمز عبور در قسمت پنل کاربران سایت Bejo.ir میباشد.

دانلود Dot Net Framework 4.0

برای اجرای نرم افزارهایی که بر اساس تکنولوژی .NET طراحی شده اند نیاز به این برنامه در ویندوز دارید. دانلود این بسته از سایت مایکروسافت و پیدا کردن لینک نسخه کامل و با نصب Offline آن برای بیشتر کاربران مشکل است. از این رو دانلودها نسخه جدید و کامل این برنامه را به صورت لینک مستقیم دانلود به شما ارائه می کند.

با نصب این نرم افزار در سیستم خود به راحتی می توانید برنامه JoApp 4.0 به بالا را اجرا و استفاده نمایید.

اپلیکیشن برنامه های کاربران JoApp

این اپلیکیشن شامل برنامه های اندرویدی است که توسط برنامه ساز JoApp تولید و در مارکت ها انتشار یافته است. این اپ به کاربران این برنامه ساز کمک خواهد کرد برنامه های ثبت شده در آن مورد توجه بیشتری قرار گیرد و بازدید بیشتری داشته باشد. همچنین شما نیز میتوانید اطلاعات برنامه های انتشار یافته خود را که توسط JoApp تولید شده است از طریق پنل کاربران سایت Bejo.ir در این اپلیکیشن ثبت نمایید.

برنامه کاهش حجم تصاویر

برای کم حجم کردن تصاویر و استفاده آن در نرم افزار JoBook میتوانید از این برنامه استفاده نمایید. دلیل کم حجم کردن تصاویر برای افزایش کارکرد برنامه اندروید میباشد.این برنامه حجم تصاویر را با کمترین افت کیفیت کاهش میدهد.